Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > AFK106M80E16VT-F
AFK106M80E16VT-F
AFK106M80E16VT-F Cornell Dubilier Knowles
AFK-V.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 10UF 20% 80V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.4Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.374" W (8.30mm x 9.50mm)
Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 80 V
Impedance: 2.4 Ohms
Ripple Current @ Low Frequency: 45 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 995 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AFK106M80E16VT-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 10UF 20% 80V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.4Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.374" W (8.30mm x 9.50mm), Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 80 V, Impedance: 2.4 Ohms, Ripple Current @ Low Frequency: 45 mA @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote AFK106M80E16VT-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AFK106M80E16VT-F AFK106M80E16VT-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AFK-V.pdf Description: CAP ALUM 10UF 20% 80V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 80 V
Impedance: 2.4 Ohms