AFK107M25X16T-F
AFK107M25X16T-F Cornell Dubilier Knowles
AFK.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 340mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.307" W (6.60mm x 7.80mm)
Height - Seated (Max): 0.323" (8.20mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 340 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 210 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 280 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 174 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AFK107M25X16T-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 340mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.307" W (6.60mm x 7.80mm), Height - Seated (Max): 0.323" (8.20mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 340 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 210 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 280 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote AFK107M25X16T-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AFK107M25X16T-F AFK107M25X16T-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AFK.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 340 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
AFK107M25X16T-F AFK107M25X16T-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor AFK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 100uF 25V 20% AEC-Q200