Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > AFK107M35F24VT-F
AFK107M35F24VT-F
AFK107M35F24VT-F Cornell Dubilier Knowles
AFK-V.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 160mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.394" W (8.30mm x 10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 160 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 450 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AFK107M35F24VT-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 160mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.394" W (8.30mm x 10.00mm), Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 160 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 450 mA @ 120 Hz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AFK107M35F24VT-F AFK107M35F24VT-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AFK-V.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 160 mOhms
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
AFK107M35F24VT-F AFK107M35F24VT-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor AFK-V.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 100uF 20% 35V AEC-Q200