Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > AFK226M2AF24VT-F
AFK226M2AF24VT-F
AFK226M2AF24VT-F Cornell Dubilier Knowles
AFK-V.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.3Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 1.3 Ohms
Ripple Current @ Low Frequency: 97.5 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AFK226M2AF24VT-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.3Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 100 V, Impedance: 1.3 Ohms, Ripple Current @ Low Frequency: 97.5 mA @ 120 Hz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AFK226M2AF24VT-F AFK226M2AF24VT-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE AFK-V.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 22uF 100V High Vibration
auf Bestellung 1788 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AFK226M2AF24VT-F AFK226M2AF24VT-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AFK-V.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 1.3 Ohms