Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > AFK227M63H32VT-F
AFK227M63H32VT-F
AFK227M63H32VT-F Cornell Dubilier Knowles
AFK-V.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 220UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 160mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.531" L x 0.590" W (13.50mm x 15.00mm)
Height - Seated (Max): 0.563" (14.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 160 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 600 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AFK227M63H32VT-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 220UF 20% 63V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 160mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.531" L x 0.590" W (13.50mm x 15.00mm), Height - Seated (Max): 0.563" (14.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 160 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 600 mA @ 120 Hz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AFK227M63H32VT-F AFK227M63H32VT-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) AFK-V.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 63V 20 AEC-Q200
auf Bestellung 3686 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AFK227M63H32VT-F AFK227M63H32VT-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor AFK-V.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 63V 20 AEC-Q200
auf Bestellung 3406 Stücke:
AFK227M63H32VT-F AFK227M63H32VT-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AFK-V.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 160 mOhms
auf Bestellung 795 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
AFK227M63H32VT-F AFK227M63H32VT-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE AFK-V.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 63V 20 AEC-Q200