Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > AFK336M2AG24VT-F
AFK336M2AG24VT-F
AFK336M2AG24VT-F Cornell Dubilier Knowles
AFK-V.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.473" W (10.30mm x 12.00mm)
Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 700 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 150 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 336 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AFK336M2AG24VT-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.473" W (10.30mm x 12.00mm), Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 100 V, Impedance: 700 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 150 mA @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote AFK336M2AG24VT-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AFK336M2AG24VT-F AFK336M2AG24VT-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AFK-V.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 700 mOhms