Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > AFK337M2AR44VT-F
AFK337M2AR44VT-F
AFK337M2AR44VT-F Cornell Dubilier Knowles
AFK-V.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 150 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 687.8 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 125 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 125
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AFK337M2AR44VT-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm), Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 100 V, Impedance: 150 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 687.8 mA @ 120 Hz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AFK337M2AR44VT-F AFK337M2AR44VT-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE AFK-V.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 330uF 100V High Vibration
auf Bestellung 449 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AFK337M2AR44VT-F AFK337M2AR44VT-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) AFK_V-3081720.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 330uF 100V High Vibration
auf Bestellung 87 Stücke:
AFK337M2AR44VT-F AFK337M2AR44VT-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AFK-V.pdf Description: CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 150 mOhms