Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > AFK337M35G24VT-F
AFK337M35G24VT-F
AFK337M35G24VT-F Cornell Dubilier Knowles
AFK-V.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.473" W (10.30mm x 12.00mm)
Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 80 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 637.5 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AFK337M35G24VT-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.473" W (10.30mm x 12.00mm), Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 80 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 637.5 mA @ 120 Hz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AFK337M35G24VT-F AFK337M35G24VT-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AFK-V.pdf Description: CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 80 mOhms
auf Bestellung 1647 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
AFK337M35G24VT-F AFK337M35G24VT-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor AFK-V.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 330uF 20% 35V AEC-Q200