Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > AFK687M50P44VT-F
AFK687M50P44VT-F
AFK687M50P44VT-F Cornell Dubilier Knowles
AFK-V.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 680UF 20% 50V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 73mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 73 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.208 A @ 120 Hz
auf Bestellung 4250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 125
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AFK687M50P44VT-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 680UF 20% 50V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 73mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm), Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 73 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.208 A @ 120 Hz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AFK687M50P44VT-F AFK687M50P44VT-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AFK-V.pdf Description: CAP ALUM 680UF 20% 50V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 73 mOhms
auf Bestellung 4258 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
AFK687M50P44VT-F AFK687M50P44VT-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CDUB_S_A0008919998_1-2540144.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 680uF 50V High Vibration