AFK687M63R44T-F
AFK687M63R44T-F Cornell Dubilier Knowles
AFK.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 680UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.748" L x 0.827" W (19.00mm x 21.00mm)
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 80 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.268 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.69 A @ 100 kHz
auf Bestellung 6375 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 125
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AFK687M63R44T-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 680UF 20% 63V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.748" L x 0.827" W (19.00mm x 21.00mm), Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 80 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.268 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.69 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AFK687M63R44T-F AFK687M63R44T-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) AFK-3081631.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 63V 680uF 16.5x18mm AEC-Q200
auf Bestellung 326 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AFK687M63R44T-F AFK687M63R44T-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor AFK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 63V 680uF 16.5x18mm AEC-Q200
auf Bestellung 302 Stücke:
AFK687M63R44T-F AFK687M63R44T-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AFK.pdf Description: CAP ALUM 680UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 80 mOhms
auf Bestellung 6584 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
AFK687M63R44T-F AFK687M63R44T-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE AFK.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 63V 680uF 16.5x18mm AEC-Q200