Produkte > PANASONIC > AGN200A24
AGN200A24
AGN200A24 Panasonic
mech_eng_gn.pdf
Hersteller: Panasonic
Signal Relay 24VDC 1A DPDT(10.6x7.4x10)mm SMD
auf Bestellung 1100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 58
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AGN200A24 Panasonic
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 9.6 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Approval Agency: BSI, cURus, Load - Max Switching: 125VA, 110W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AGN200A24 AGN200A24 Hersteller : Panasonic Industrial Devices Panasonic_GN_Datasheet.pdf Low Signal Relays - PCB 1A 24VDC DPDT NON-LATCHING SMD
auf Bestellung 832 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AGN200A24 AGN200A24 Hersteller : Panasonic mech_eng_gn.pdf Signal Relay 24VDC 1A DPDT(10.6x7.4x10)mm SMD
auf Bestellung 37 Stücke:
Mindestbestellmenge: 26
auf Bestellung 37 Stücke:
Mindestbestellmenge: 26
auf Bestellung 210 Stücke:
AGN200A24 AGN200A24 Hersteller : Panasonic Electric Works STANDARDS%20CHART.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 9.6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Approval Agency: BSI, cURus
Load - Max Switching: 125VA, 110W
auf Bestellung 236 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
auf Bestellung 4 Stücke: