Produkte > PANASONIC > AGN200A24Z
AGN200A24Z
AGN200A24Z Panasonic
mech_eng_gn.pdf
Hersteller: Panasonic
Signal Relay 24VDC 1A DPDT(10.6x7.4x10)mm SMD
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AGN200A24Z Panasonic
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 9.6 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Approval Agency: BSI, cURus, Load - Max Switching: 125VA, 110W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AGN200A24Z AGN200A24Z Hersteller : Panasonic Industrial Devices Panasonic_GN_Datasheet.pdf Low Signal Relays - PCB 2 Form C 1 Form A 30VDC SMD 24V
auf Bestellung 1649 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
AGN200A24Z AGN200A24Z Hersteller : Panasonic mech_eng_gn.pdf Signal Relay 24VDC 1A DPDT(10.6x7.4x10)mm SMD
auf Bestellung 615 Stücke:
Mindestbestellmenge: 36
auf Bestellung 615 Stücke:
Mindestbestellmenge: 36
AGN200A24Z AGN200A24Z Hersteller : Panasonic Electric Works Small%20Signal%20Relay%20Techincal%20Info.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 9.6 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Approval Agency: BSI, cURus
Load - Max Switching: 125VA, 110W
Mindestbestellmenge: 500
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 9.6 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Approval Agency: BSI, cURus
Mindestbestellmenge: 3