Produkte > PANASONIC > AGQ200A24
AGQ200A24
AGQ200A24 Panasonic
mech_eng_gq.pdf
Hersteller: Panasonic
Signal Relay 24VDC 2A DPDT( (10.6mm 8.4mm 5.4mm)) SMD
auf Bestellung 670 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 70
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AGQ200A24 Panasonic
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 9.6 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Approval Agency: BSI, cURus, Load - Max Switching: 125VA, 110W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AGQ200A24 AGQ200A24 Hersteller : Panasonic Electric Works AGQ_%28GQ%29_Relays.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 9.6 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Approval Agency: BSI, cURus
Load - Max Switching: 125VA, 110W
auf Bestellung 86 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
AGQ200A24 AGQ200A24 Hersteller : Panasonic mech_eng_gq.pdf Signal Relay 24VDC 2A DPDT( (10.6mm 8.4mm 5.4mm)) SMD
auf Bestellung 1900 Stücke:
Mindestbestellmenge: 50
auf Bestellung 670 Stücke:
Mindestbestellmenge: 25
AGQ200A24 AGQ200A24 Hersteller : Panasonic Industrial Devices Panasonic_GQ_Datasheet-3305484.pdf Low Signal Relays - PCB 1A 24VDC DPDT NON-LATCHING SMD
auf Bestellung 729 Stücke:
AGQ200A24
Produktcode: 193931
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
AGQ_%28GQ%29_Relays.pdf Relais
Produkt ist nicht verfügbar