AI-000404-24-0 Mueller Electric Co
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Current Rating (Amps): 20A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed
2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed
Material - Insulation: Silicone
Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors)
Cable Length: 24.0" (609.60mm)
Part Status: Active
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AI-000404-24-0 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 24", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Current Rating (Amps): 20A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed, Material - Insulation: Silicone, Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors), Cable Length: 24.0" (609.60mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote AI-000404-24-0
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
AI-000404-24-0 | Hersteller : Mueller Electric |
Test Leads TL, 20A FUSED,BANANA X2 18AWG 24" BLACK |