Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > AI-000404-36-2
AI-000404-36-2
AI-000404-36-2 Mueller Electric Co
DS-AI-000404-XX-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Current Rating (Amps): 20A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Red
1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed
2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed
Material - Insulation: Silicone
Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors)
Cable Length: 36.0" (914.40mm)
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AI-000404-36-2 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Current Rating (Amps): 20A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed, Material - Insulation: Silicone, Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors), Cable Length: 36.0" (914.40mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AI-000404-36-2 AI-000404-36-2 Hersteller : Mueller Electric DS-AI-000404-XX-@.pdf Test Leads TL, 20A FUSED,BANANA X2 18AWG 36" RED