Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > AI-000503E-36
AI-000503E-36
AI-000503E-36 Mueller Electric Co
DS-AI-000503E-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD GATOR TO C CLAMP 36"
Packaging: Bag
Configuration: Alligator to C Clamp
1st Connector: Alligator Clip, Uninsulated
2nd Connector: C Clamp
Cable Length: 36.0" (914.40mm)
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AI-000503E-36 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD GATOR TO C CLAMP 36", Packaging: Bag, Configuration: Alligator to C Clamp, 1st Connector: Alligator Clip, Uninsulated, 2nd Connector: C Clamp, Cable Length: 36.0" (914.40mm).