Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > AI-000503E-60
AI-000503E-60
AI-000503E-60 Mueller Electric Co
DS-AI-000503E-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD GATOR TO C CLAMP 60"
Packaging: Bag
Configuration: Alligator to C Clamp
1st Connector: Alligator Clip, Uninsulated
2nd Connector: C Clamp
Cable Length: 60.0" (1524.00mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AI-000503E-60 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD GATOR TO C CLAMP 60", Packaging: Bag, Configuration: Alligator to C Clamp, 1st Connector: Alligator Clip, Uninsulated, 2nd Connector: C Clamp, Cable Length: 60.0" (1524.00mm), Part Status: Active.