AIO-BDPCS-16-12
AIO-BDPCS-16-12 Amphenol Industrial Operations
guardxcel-cable-glands-ic-25.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial Operations
Description: PG 13.5/M20 POLYAMIDE DOME PLUG,
Packaging: Bag
Material: Polyamide (PA6), Nylon 6
Accessory Type: Plug
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AIO-BDPCS-16-12 Amphenol Industrial Operations
Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG 13.5/M20 POLYAMIDE DOME PLUG, SIZE 16, LIGHT GRAY, PLUG DIAMETER 12mm, DOME DIAMETER 15.8mm, EXPOSED HEIGHT 8mm.
Weitere Produktangebote AIO-BDPCS-16-12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AIO-BDPCS-16-12 AIO-BDPCS-16-12 Hersteller : Amphenol Industrial guardxcel_cable_glands_ic_25.pdf Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG 13.5/M20 POLYAMIDE DOME PLUG, SIZE 16, LIGHT GRAY, PLUG DIAMETER 12mm, DOME DIAMETER 15.8mm, EXPOSED HEIGHT 8mm