AIO-BDPCS-22-12
AIO-BDPCS-22-12 Amphenol Industrial Operations
guardxcel-cable-glands-ic-25.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial Operations
Description: PG 21/M25, POLYAMIDE DOME PLUG,
Packaging: Bag
Material: Polyamide (PA6), Nylon 6
Accessory Type: Plug
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AIO-BDPCS-22-12 Amphenol Industrial Operations
Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG 21/M25, POLYAMIDE DOME PLUG, SIZE 22, LIGHT GRAY, PLUG DIAMETER 17.8mm, DOME DIAMETER 22mm, EXPOSED HEIGHT 10mm.
Weitere Produktangebote AIO-BDPCS-22-12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AIO-BDPCS-22-12 AIO-BDPCS-22-12 Hersteller : Amphenol Industrial guardxcel-cable-glands-ic-25.pdf Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG 21/M25, POLYAMIDE DOME PLUG, SIZE 22, LIGHT GRAY, PLUG DIAMETER 17.8mm, DOME DIAMETER 22mm, EXPOSED HEIGHT 10mm