AIO-BDPCS-24-01
AIO-BDPCS-24-01 Amphenol Industrial Operations
guardxcel-cable-glands-ic-25.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial Operations
Description: M32, POLYAMIDE DOME PLUG, SIZE 2
Packaging: Bag
Material: Polyamide (PA6), Nylon 6
Accessory Type: Plug
Produktbewertung abgeben
Technische Details AIO-BDPCS-24-01 Amphenol Industrial Operations
Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips M32, POLYAMIDE DOME PLUG, SIZE 24, GRAY, PLUG DIAMETER 16.1mm, DOME DIAMETER 24mm, EXPOSED HEIGHT 9mm.
Weitere Produktangebote AIO-BDPCS-24-01
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AIO-BDPCS-24-01 AIO-BDPCS-24-01 Hersteller : Amphenol Industrial guardxcel-cable-glands-ic-25.pdf Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips M32, POLYAMIDE DOME PLUG, SIZE 24, GRAY, PLUG DIAMETER 16.1mm, DOME DIAMETER 24mm, EXPOSED HEIGHT 9mm