Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > AIP0630GX-3R3MPBDG
AIP0630GX-3R3MPBDG
AIP0630GX-3R3MPBDG INPAQ Technology Co., Ltd
AIP0630GX_Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: POWER INDUCTOR 7.7X6.5X3 3.3UH 2
Tolerance: ±20%
Packaging: Strip
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.256" W (7.20mm x 6.50mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 19.2mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 25MHz
Current - Saturation (Isat): 11A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 8 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AIP0630GX-3R3MPBDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: POWER INDUCTOR 7.7X6.5X3 3.3UH 2, Tolerance: ±20%, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.256" W (7.20mm x 6.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 19.2mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 25MHz, Current - Saturation (Isat): 11A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 8 A.
Weitere Produktangebote AIP0630GX-3R3MPBDG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AIP0630GX-3R3MPBDG AIP0630GX-3R3MPBDG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd AIP0630GX_Series.pdf Description: POWER INDUCTOR 7.7X6.5X3 3.3UH 2
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Alloy Powder
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 8 A