Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > AIP0630GX-4R7MPBDG
AIP0630GX-4R7MPBDG
AIP0630GX-4R7MPBDG INPAQ Technology Co., Ltd
AIP0630GX_Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: POWER INDUCTOR 7.7X6.5X3 4.7UH 2
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.256" W (7.20mm x 6.50mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 29.3mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 21MHz
Current - Saturation (Isat): 11.3A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 6.7 A
auf Bestellung 820 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 34
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AIP0630GX-4R7MPBDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: POWER INDUCTOR 7.7X6.5X3 4.7UH 2, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.256" W (7.20mm x 6.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 29.3mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 21MHz, Current - Saturation (Isat): 11.3A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 6.7 A.
Weitere Produktangebote AIP0630GX-4R7MPBDG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AIP0630GX-4R7MPBDG AIP0630GX-4R7MPBDG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd AIP0630GX_Series.pdf Description: POWER INDUCTOR 7.7X6.5X3 4.7UH 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Material - Core: Alloy Powder
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 6.7 A