Produkte > NAIS > ALA2PF12
ALA2PF12 NAIS
mech_eng_la.pdf
Hersteller: NAIS
07+
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ALA2PF12 NAIS
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 44.2 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 277VAC - Max, Must Release Voltage: 0.6 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Obsolete, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Load - Max Switching: 1385VA.
Weitere Produktangebote ALA2PF12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ALA2PF12 ALA2PF12 Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_la.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 44.2 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Part Status: Obsolete
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Load - Max Switching: 1385VA
Produkt ist nicht verfügbar
ALA2PF12 ALA2PF12 Hersteller : Panasonic Industrial Devices mech_eng_la.pdf General Purpose Relays 5A 12VDC DPST PCB