Produkte > PANASONIC > ALA2PF24
ALA2PF24
ALA2PF24 Panasonic
131348103965899mech_eng_la.pdf
Hersteller: Panasonic
Power Relay 24VDC 5A DPST-NO(24x12x25)mm THT
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ALA2PF24 Panasonic
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 22.1 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 277VAC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Obsolete, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Load - Max Switching: 1385VA.
Weitere Produktangebote ALA2PF24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ALA2PF24 Hersteller : NAIS discon2020e_la.pdf 07+
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
ALA2PF24
Produktcode: 167713
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
discon2020e_la.pdf Relais
Produkt ist nicht verfügbar
ALA2PF24 Hersteller : Panasonic discon2020e_la.pdf RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
ALA2PF24 ALA2PF24 Hersteller : Panasonic Electric Works discon2020e_la.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 22.1 mA
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Part Status: Obsolete
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Load - Max Switching: 1385VA
ALA2PF24 ALA2PF24 Hersteller : Panasonic Industrial Devices discon2020e_la.pdf General Purpose Relays 2 Form A 5A 277VAC 24VDC