ALDP1F12W
ALDP1F12W Panasonic Industrial Devices
286
Hersteller: Panasonic Industrial Devices
General Purpose Relays ALDP Relay
auf Bestellung 240 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ALDP1F12W Panasonic Industrial Devices
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 277VAC - Max, Must Release Voltage: 0.6 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: CQC, cURuus, VDE, Load - Max Switching: 1385VA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ALDP1F12W ALDP1F12W Hersteller : Panasonic Electric Works 286 Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Approval Agency: CQC, cURuus, VDE
Load - Max Switching: 1385VA
auf Bestellung 443 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
ALDP1F12W ALDP1F12W Hersteller : Panasonic pgurl_4687646685363459.pdf Power Relay 12VDC 3DC/5AAC SPST-NO(20.5mm 7.2mm 15.3mm) THT
Produkt ist nicht verfügbar