ALDP1F24W
ALDP1F24W Panasonic Industrial Devices
Panasonic_Relay (LD-P Series) 100120.pdf
Hersteller: Panasonic Industrial Devices
General Purpose Relays 24V Class F Coil LD-P Relay Carton
auf Bestellung 133 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ALDP1F24W Panasonic Industrial Devices
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 277VAC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: CQC, cURuus, VDE, Load - Max Switching: 1385VA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ALDP1F24W ALDP1F24W Hersteller : Panasonic Electric Works 286 Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Load - Max Switching: 1385VA
auf Bestellung 105 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
ALDP1F24W ALDP1F24W Hersteller : Panasonic pgurl_4687777769947944.pdf Power Relay 24VDC 3DC/5AAC SPST-NO(20.5mm 7.2mm 15.3mm) THT
Produkt ist nicht verfügbar