ALH105K351A032
ALH105K351A032 Cornell Dubilier Knowles
ALH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 350VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 350V
Height - Seated (Max): 0.898" (22.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 10.9 mOhms
Size / Dimension: 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm)
auf Bestellung 116 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ALH105K351A032 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 350VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 350V, Height - Seated (Max): 0.898" (22.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 10.9 mOhms, Size / Dimension: 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ALH105K351A032 ALH105K351A032 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor ALH.pdf Film Capacitors 1uF 350Vac 32x22x13mm LS=27.5
auf Bestellung 195 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ALH105K351A032 ALH105K351A032 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE ALH.pdf Film Capacitors 1uF 350Vac 32x22x13mm LS=27.5
auf Bestellung 195 Stücke:
ALH105K351A032 ALH105K351A032 Hersteller : CORNELL DUBILIER 3409340.pdf Description: CORNELL DUBILIER - ALH105K351A032 - CAP, AEC-Q200, 1UF, 350V, FILM, RADIAL