Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > ALH106K401C064
ALH106K401C064
ALH106K401C064 Cornell Dubilier - CDE
ALH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 10uF 400Vac 57.5x45x30mm LS=52.5
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ALH106K401C064 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 10UF 400VAC RAD 4 LEAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 400V, Height - Seated (Max): 1.811" (46.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.9 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ALH106K401C064 ALH106K401C064 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor ALH.pdf Film Capacitors 10uF 400Vac 57.5x45x30mm LS=52.5
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ALH106K401C064 ALH106K401C064 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ALH.pdf Description: CAP FILM 10UF 400VAC RAD 4 LEAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 400V
Height - Seated (Max): 1.811" (46.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.9 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
auf Bestellung 98 Stücke:
ALH106K401C064 ALH106K401C064 Hersteller : CORNELL DUBILIER 3409340.pdf Description: CORNELL DUBILIER - ALH106K401C064 - CAP, AEC-Q200, 10UF, 400V, FILM, RADIAL