Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > ALH206K351C084
ALH206K351C084
ALH206K351C084 Cornell Dubilier - CDE
ALH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 20uF 350Vac 57.5x50x35mm LS=52.5
auf Bestellung 28 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ALH206K351C084 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 20UF 350VAC RAD 4 LEAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 350V, Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 20 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 5.9 MOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ALH206K351C084 ALH206K351C084 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) ALH-3081882.pdf Film Capacitors 20uF 350Vac 57.5x50x35mm LS=52.5
auf Bestellung 28 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ALH206K351C084 ALH206K351C084 Hersteller : CORNELL DUBILIER 3409340.pdf Description: CORNELL DUBILIER - ALH206K351C084 - CAP, AEC-Q200, 20UF, 350V, FILM, RADIAL
tariffCode: 85322500
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
auf Bestellung 35 Stücke:
ALH206K351C084 ALH206K351C084 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ALH.pdf Description: CAP FILM 20UF 350VAC RAD 4 LEAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 350V
Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 20 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.9 MOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)