Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > ALH475K351B084
ALH475K351B084
ALH475K351B084 Cornell Dubilier - CDE
ALH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 4.7uF 350Vac 42.5x40x20mm LS=37.5
auf Bestellung 115 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ALH475K351B084 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 4.7UF 350VAC RAD 4 LEAD, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 350V, Height - Seated (Max): 1.606" (40.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.9 mOhms, Size / Dimension: 1.673" L x 0.787" W (42.50mm x 20.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ALH475K351B084 ALH475K351B084 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ALH.pdf Description: CAP FILM 4.7UF 350VAC RAD 4 LEAD
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 350V
Height - Seated (Max): 1.606" (40.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.9 mOhms
Size / Dimension: 1.673" L x 0.787" W (42.50mm x 20.00mm)
auf Bestellung 280 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
ALH475K351B084 ALH475K351B084 Hersteller : CORNELL DUBILIER 3409340.pdf Description: CORNELL DUBILIER - ALH475K351B084 - CAP, AEC-Q200, 4.7UF, 350V, FILM, RADIAL