Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > ALH505K251A072
ALH505K251A072
ALH505K251A072 Cornell Dubilier - CDE
ALH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 5uF 250Vac 32x33x18mm LS=27.5
auf Bestellung 180 Stücke:
Lieferzeit 206-210 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ALH505K251A072 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 5UF 10% 250VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 250V, Height - Seated (Max): 1.331" (33.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 5 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 5.2 mOhms, Size / Dimension: 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ALH505K251A072 ALH505K251A072 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ALH.pdf Description: CAP FILM 5UF 10% 250VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 250V
Height - Seated (Max): 1.331" (33.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 5 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.2 mOhms
Size / Dimension: 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm)
auf Bestellung 1346 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
ALH505K251A072 ALH505K251A072 Hersteller : CORNELL DUBILIER 3409340.pdf Description: CORNELL DUBILIER - ALH505K251A072 - CAP, AEC-Q200, 5UF, 250V, FILM, RADIAL