Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > ALH505K401B064
ALH505K401B064
ALH505K401B064 Cornell Dubilier - CDE
ALH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 5uF 400Vac 42.5x37x28mm LS=37.5
auf Bestellung 65 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ALH505K401B064 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 5UF 400VAC RAD 4 LEAD, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 400V, Height - Seated (Max): 1.488" (37.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 5 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.2 mOhms, Size / Dimension: 1.673" L x 1.102" W (42.50mm x 28.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ALH505K401B064 ALH505K401B064 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ALH.pdf Description: CAP FILM 5UF 400VAC RAD 4 LEAD
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 400V
Height - Seated (Max): 1.488" (37.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 5 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.2 mOhms
Size / Dimension: 1.673" L x 1.102" W (42.50mm x 28.00mm)
auf Bestellung 135 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
ALH505K401B064 ALH505K401B064 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor ALH.pdf Film Capacitors 5uF 400Vac 42.5x37x28mm LS=37.5
auf Bestellung 65 Stücke:
ALH505K401B064 ALH505K401B064 Hersteller : CORNELL DUBILIER 3409340.pdf Description: CORNELL DUBILIER - ALH505K401B064 - CAP, AEC-Q200, 5UF, 400V, FILM, RADIAL