Produkte > AIMTEC > AM20EW-11015SH22-NZ-ST
AM20EW-11015SH22-NZ-ST
AM20EW-11015SH22-NZ-ST aimtec
am20ew-nz.pdf?ft4=31-711
Hersteller: aimtec
Description: DC/DC CONVERTER 15V 20W
Power (Watts): 20W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.99" L x 1.24" W x 0.84" H (75.9mm x 31.5mm x 21.3mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 1.333A
Voltage - Input (Min): 40V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
Standard Number: 60950-1
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM20EW-11015SH22-NZ-ST aimtec
Description: DC/DC CONVERTER 15V 20W, Power (Watts): 20W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.99" L x 1.24" W x 0.84" H (75.9mm x 31.5mm x 21.3mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 1.333A, Voltage - Input (Min): 40V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV, Standard Number: 60950-1.
Weitere Produktangebote AM20EW-11015SH22-NZ-ST
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AM20EW-11015SH22-NZ-ST AM20EW-11015SH22-NZ-ST Hersteller : Aimtec am20ew-nz.pdf Module DC-DC 110VIN 1-OUT 15V 1.333A 20W 6-Pin Box