Produkte > AIMTEC > AM20EW-2415D-NZ-STD
AM20EW-2415D-NZ-STD
AM20EW-2415D-NZ-STD aimtec
am20ew-nz.pdf?ft4=31-711
Hersteller: aimtec
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 2X15V 20W
Power (Watts): 20W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.99" L x 1.24" W x 1.02" H (76.0mm x 31.5mm x 25.8mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: DC
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 667mA, 667mA
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1
DC Voltage - Input (Min): 9V
DC Voltage - Input (Max): 36V
auf Bestellung 240 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM20EW-2415D-NZ-STD aimtec
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 2X15V 20W, Power (Watts): 20W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.99" L x 1.24" W x 1.02" H (76.0mm x 31.5mm x 25.8mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: DC, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 667mA, 667mA, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1, DC Voltage - Input (Min): 9V, DC Voltage - Input (Max): 36V.
Weitere Produktangebote AM20EW-2415D-NZ-STD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AM20EW-2415D-NZ-STD AM20EW-2415D-NZ-STD Hersteller : Aimtec am20ew-nz.pdf Module DC-DC 24VIN 2-OUT -15V/15V -0.667A/0.667A 20W 6-Pin Box