Produkte > AIMTEC > AM20EW-4812D-NZ-STD
AM20EW-4812D-NZ-STD
AM20EW-4812D-NZ-STD aimtec
am20ew-nz.pdf
Hersteller: aimtec
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 2X12V 20W
Packaging: Box
Power (Watts): 20W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Size / Dimension: 1.24" L x 1.02" W x 2.99" H (31.5mm x 25.9mm x 75.9mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: DC
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 834mA, 834mA
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: 12V
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1
DC Voltage - Input (Min): 18V
DC Voltage - Input (Max): 75V
auf Bestellung 240 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM20EW-4812D-NZ-STD aimtec
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 2X12V 20W, Packaging: Box, Power (Watts): 20W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Size / Dimension: 1.24" L x 1.02" W x 2.99" H (31.5mm x 25.9mm x 75.9mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: DC, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 834mA, 834mA, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: 12V, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1, DC Voltage - Input (Min): 18V, DC Voltage - Input (Max): 75V.
Weitere Produktangebote AM20EW-4812D-NZ-STD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AM20EW-4812D-NZ-STD AM20EW-4812D-NZ-STD Hersteller : Aimtec am20ew-nz.pdf Module DC-DC 48VIN 2-OUT -12V/12V -0.834A/0.834A 20W 6-Pin Box