Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > AMC1100DWVR
AMC1100DWVR
AMC1100DWVR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Famc1100
Hersteller: Texas Instruments
SP Amp DIFF AMP Single 5.5V 8-Pin SOIC T/R
auf Bestellung 57000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AMC1100DWVR Texas Instruments
Description: IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Output Type: Differential, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Isolation, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Current - Supply: 5.4mA, Voltage - Input Offset: 200 µV, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 20 mA, -3db Bandwidth: 100 kHz, Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V, Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AMC1100DWVR AMC1100DWVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Famc1100 Description: IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Output Type: Differential
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Isolation
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Current - Supply: 5.4mA
Voltage - Input Offset: 200 µV
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 20 mA
-3db Bandwidth: 100 kHz
Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V
Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Differential
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Isolation
Current - Supply: 5.4mA
Voltage - Input Offset: 200 µV
Number of Circuits: 1
-3db Bandwidth: 100 kHz
Mindestbestellmenge: 3
AMC1100DWVR AMC1100DWVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Famc1100 Isolation Amplifiers 4.25kV peak Isolated Amplif Measr 8-SOIC A 595-AMC1100DWV
AMC1100DWVR AMC1100DWVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Famc1100 SP Amp DIFF AMP Single 5.5V 8-Pin SOIC T/R
Produkt ist nicht verfügbar