Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > AMC1301QDWVRQ1
AMC1301QDWVRQ1
AMC1301QDWVRQ1 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Famc1301-q1
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Isolation
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Supply: 5.9mA
Gain Bandwidth Product: 1 MHz
Current - Input Bias: 60 µA
Voltage - Input Offset: 50 µV
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 13 mA
Voltage - Supply Span (Min): 3 V
Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 2950 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AMC1301QDWVRQ1 Texas Instruments
Description: IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Isolation, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Supply: 5.9mA, Gain Bandwidth Product: 1 MHz, Current - Input Bias: 60 µA, Voltage - Input Offset: 50 µV, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 13 mA, Voltage - Supply Span (Min): 3 V, Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AMC1301QDWVRQ1 AMC1301QDWVRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Famc1301-q1 Description: IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Isolation
Current - Supply: 5.9mA
Gain Bandwidth Product: 1 MHz
Current - Input Bias: 60 µA
Voltage - Input Offset: 50 µV
Number of Circuits: 1
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 2979 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
AMC1301QDWVRQ1 AMC1301QDWVRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Famc1301-q1 SP Amp ISOL Amp Single 5.5V 8-Pin SOIC T/R Automotive AEC-Q100
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
AMC1301QDWVRQ1 AMC1301QDWVRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Famc1301-q1 Isolation Amplifiers Automotive Precision +/-250mV-Input 3us- A 595-AMC1301QDWVQ1