Produkte > L-COM > AMC14C13-10-15F
AMC14C13-10-15F
AMC14C13-10-15F L-com
ds_AMC14C13-10-15F.pdf
Hersteller: L-com
Description: C14 TO C13, ANTIMICROBE JKT, 10
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 15.00' (4.57m)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJTOW
1st Connector: IEC 320-C14
2nd Connector: IEC 320-C13
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AMC14C13-10-15F L-com
Description: C14 TO C13, ANTIMICROBE JKT, 10, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 15.00' (4.57m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJTOW, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AMC14C13-10-15F Hersteller : L-Com ds_AMC14C13-10-15F.pdf AMC14C13-10-15F
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
AMC14C13-10-15F AMC14C13-10-15F Hersteller : L-Com AMC14C13_10_15F_2D.pdf AC Power Leads C14 to C13, Antimicrobe Jkt, 10 A, 15ft