Produkte > L-COM > AMC14C13RA-15-15F
AMC14C13RA-15-15F L-Com
Hersteller: L-Com
AMC14C13RA-15-15F
auf Bestellung 96 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AMC14C13RA-15-15F L-Com
Description: C14 TO RA C13, ANTIMICROBE JKT,, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 15.00' (4.57m), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJTOW, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13, Right Angle.
Weitere Produktangebote AMC14C13RA-15-15F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AMC14C13RA-15-15F Hersteller : L-com Description: C14 TO RA C13, ANTIMICROBE JKT,
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 15.00' (4.57m)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Produkt ist nicht verfügbar
AMC14C13RA-15-15F AMC14C13RA-15-15F Hersteller : L-Com AMC14C13RA_15_15F_2D.pdf AC Power Leads C14 to RA C13, Antimicrobe Jkt, 15 A, 15ft