Produkte > L-COM > AMC14C13RA-15-6F
AMC14C13RA-15-6F L-Com
AMC14C13RA-15-10F_2D.pdf
Hersteller: L-Com
AMC14C13RA-15-6F
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AMC14C13RA-15-6F L-Com
Description: C14 TO RA C13, ANTIMICROBE JKT,, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 6.00' (1.83m), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJTOW, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13, Right Angle.
Weitere Produktangebote AMC14C13RA-15-6F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 6.00' (1.83m)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Produkt ist nicht verfügbar
AMC14C13RA-15-6F AMC14C13RA-15-6F Hersteller : L-Com AMC14C13RA_15_15F_2D.pdf AC Power Leads C14 to RA C13, Antimicrobe Jkt, 15 A, 6 ft