Produkte > L-COM > AMHN515C19-15-10F
AMHN515C19-15-10F
AMHN515C19-15-10F L-Com
AMHN515C19_15_15F_2D.pdf
Hersteller: L-Com
AC Power Leads HG N5-15P to C19, Antimicrobe Jkt, 15 A, 10ft
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AMHN515C19-15-10F L-Com
Description: HG N5-15P TO C19, ANTIMICROBE JK, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJTOW, 1st Connector: NEMA N5-15P, 2nd Connector: IEC 320-C19.
Weitere Produktangebote AMHN515C19-15-10F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C