Produkte > L-COM > AMHN515C19-15-3F
AMHN515C19-15-3F
AMHN515C19-15-3F L-com
AMHN515C19-15-3F_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: HG N5-15P TO C19, ANTIMICROBE JK
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 3.00' (914.4mm)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
1st Connector: NEMA N5-15P
2nd Connector: IEC 320-C19
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AMHN515C19-15-3F L-com
Description: HG N5-15P TO C19, ANTIMICROBE JK, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 3.00' (914.4mm), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJTOW, 1st Connector: NEMA N5-15P, 2nd Connector: IEC 320-C19.