Produkte > CUI DEVICES > AMT102-D0500-I6350-S
AMT102-D0500-I6350-S
AMT102-D0500-I6350-S CUI Devices
amt10-2298320.pdf
Hersteller: CUI Devices
Encoders AMT10, RADIAL, CAP, SINGLE ENDED, 500 PPR, A/B/X, 6.35 MM, STANDARD BASE
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AMT102-D0500-I6350-S CUI Devices
Description: AMT10, RADIAL, CAP, SINGLE ENDED, Packaging: Box, Output Type: Quadrature with Index (Incremental), Mounting Type: Chassis Mount, Motors, Orientation: Vertical, Termination Style: Terminal Pins, Voltage - Supply: 3.6V ~ 5.5V, Encoder Type: Incremental, Detent: No, Pulses per Revolution: 500, Actuator Type: 1/4" Open Center, Built in Switch: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Output Type: Quadrature with Index (Incremental)
Mounting Type: Chassis Mount, Motors
Orientation: Vertical
Termination Style: Terminal Pins
Voltage - Supply: 3.6V ~ 5.5V