Produkte > SAME SKY > AMT102-D1024-I6350-S
AMT102-D1024-I6350-S
AMT102-D1024-I6350-S Same Sky
amt10-3506964.pdf
Hersteller: Same Sky
Encoders AMT10, RADIAL, CAP, SINGLE ENDED, 1024 PPR, A/B/X, 6.35 MM, STANDARD BASE
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AMT102-D1024-I6350-S Same Sky
Description: AMT10, RADIAL, CAP, SINGLE ENDED, Packaging: Box, Output Type: Quadrature with Index (Incremental), Mounting Type: Chassis Mount, Motors, Orientation: Vertical, Termination Style: Terminal Pins, Voltage - Supply: 3.6V ~ 5.5V, Encoder Type: Incremental, Detent: No, Pulses per Revolution: 1024, Actuator Type: 1/4" Open Center, Built in Switch: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AMT102-D1024-I6350-S AMT102-D1024-I6350-S Hersteller : CUI Devices amt10-2298320.pdf Encoders AMT10, RADIAL, CAP, SINGLE ENDED, 1024 PPR, A/B/X, 6.35 MM, STANDARD BASE
auf Bestellung 5 Stücke:
Termination Style: Terminal Pins
Voltage - Supply: 3.6V ~ 5.5V