Produkte > SAME SKY > AMT112S-0400-6350-S
AMT112S-0400-6350-S
AMT112S-0400-6350-S Same Sky
amt11.pdf
Hersteller: Same Sky
Encoders AMT11, RADIAL, CAP, SINGLE ENDED, 400 PPR, A/B/X, 6.35 MM, STANDARD BASE
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AMT112S-0400-6350-S Same Sky
Description: AMT11, RADIAL, CAP, SINGLE ENDED, Packaging: Box, Output Type: CMOS Voltage, Mounting Type: Chassis Mount, Motors, Orientation: Vertical, Termination Style: Terminal Pins, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Encoder Type: Incremental, Detent: No, Pulses per Revolution: 400, Actuator Type: 1/4" Open Center, Built in Switch: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AMT112S-0400-6350-S AMT112S-0400-6350-S Hersteller : CUI Devices amt11-3313191.pdf Encoders AMT11, RADIAL, CAP, SINGLE ENDED, 400 PPR, A/B/X, 6.35 MM, STANDARD BASE
auf Bestellung 10 Stücke:
Packaging: Box
Output Type: CMOS Voltage
Mounting Type: Chassis Mount, Motors
Orientation: Vertical
Termination Style: Terminal Pins
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V