Produkte > APACER MEMORY AMERICA > AP-FM002GD1305S-TW
AP-FM002GD1305S-TW Apacer Memory America
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 2GB DOM SLC ATA 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 45.00mm x 28.00mm x 6.85mm
Memory Size: 2GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: ATA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 130mA (Typ)
Form Factor: Disk-On-Module, ATA
Speed - Read: 35MB/s
Speed - Write: 28MB/s
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AP-FM002GD1305S-TW Apacer Memory America
Description: SSD 2GB DOM SLC ATA 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 45.00mm x 28.00mm x 6.85mm, Memory Size: 2GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: ATA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 130mA (Typ), Form Factor: Disk-On-Module, ATA, Speed - Read: 35MB/s, Speed - Write: 28MB/s.
Weitere Produktangebote AP-FM002GD1305S-TW
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AP-FM002GD1305S-TW AP-FM002GD1305S-TW Hersteller : Apacer ADM5S_44P90D_AP_FMxxxxD130XS_XTXXX_Spec_rev1_1-3475385.pdf Solid State Drives - SSD ATA Disk Module 44-Pin/90 Degree SLC 5V Extended Temp 2GB