Produkte > AP1 > AP1509SL-13
AP1509SL-13
Hersteller:
auf Bestellung 56230 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AP1509SL-13
Description: IC REG BUCK ADJ 2A 8SOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Adjustable, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 2A, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 150kHz, Voltage - Input (Max): 22V, Topology: Buck, Supplier Device Package: 8-SOP, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Output (Max): 18V, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.23V.
Weitere Produktangebote AP1509SL-13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AP1509-SL-13 Hersteller : ANACHIP AP1509.pdf
auf Bestellung 20513 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AP1509-SL-13 AP1509-SL-13 Hersteller : Diodes Incorporated AP1509.pdf Description: IC REG BUCK ADJ 2A 8SOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Adjustable
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 2A
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 150kHz
Voltage - Input (Max): 22V
Topology: Buck
Supplier Device Package: 8-SOP
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Output (Max): 18V
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.23V