Produkte > KYOCERA AVX > APA1010331M025R
APA1010331M025R
APA1010331M025R KYOCERA AVX
kyocera-avx-apa-series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 205 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.1 A @ 100 kHz
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APA1010331M025R KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 205 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.1 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
APA1010331M025R APA1010331M025R Hersteller : Kyocera AVX kyocera-avx-apa-series.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 330UF 25V ESR=20
auf Bestellung 2720 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
APA1010331M025R APA1010331M025R Hersteller : KYOCERA AVX kyocera-avx-apa-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 25 V
Mindestbestellmenge: 8
APA1010331M025R APA1010331M025R Hersteller : KYOCERA AVX Components 5_apa25_05_21vl.pdf Cap Aluminum Polymer 330uF 25VDC 20% (10 X 10.5mm) SMD 0.02 Ohm 4100mA 5000h 105°C T/R