Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APHA032G2BACG-DPTM
APHA032G2BACG-DPTM Apacer Memory America
Industrial-USB2.0_AH162-A_20151013.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: USB FLASH DRIVE 32GB SLC USB 2.0
Packaging: Tray
Size / Dimension: 32.00mm L x 13.50mm W x 12.00mm H
Memory Size: 32GB
Memory Type: FLASH - NAND (SLC)
Type: USB 2.0
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Speed - Read: 22MB/s
Speed - Write: 19MB/s
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APHA032G2BACG-DPTM Apacer Memory America
Description: USB FLASH DRIVE 32GB SLC USB 2.0, Packaging: Tray, Size / Dimension: 32.00mm L x 13.50mm W x 12.00mm H, Memory Size: 32GB, Memory Type: FLASH - NAND (SLC), Type: USB 2.0, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Speed - Read: 22MB/s, Speed - Write: 19MB/s, Part Status: Obsolete.