Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APM2T42P100128GAN-GTM1
APM2T42P100128GAN-GTM1 Apacer Memory America
APM2T42P100zzzGAN-xTM1.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Memory Size: 128GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 455mA (Typ)
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 450MB/s
Speed - Write: 165MB/s
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APM2T42P100128GAN-GTM1 Apacer Memory America
Description: SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm, Memory Size: 128GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 455mA (Typ), Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 450MB/s, Speed - Write: 165MB/s.